Incontri Single


incontrisito.it | Incontri online - incontri service
incontrisito.it | Incontri online - incontri service

incontrisito.it | Incontri online - incontri service

барам женско Тип на врска: Било која - incontri | Cutro | Италија


Слика наскоро...

incontri Риби
Италија, Calabria - Crotone, Cutro

Јас сум машко, 51
барам женско години од 37 до 57

921a1rb3fx

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1968-03-16 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Италија
Регион: Calabria - Crotone
Мојот град: Cutro
Изглед
Мојата висина: 1.90 m.
Мојата тежина: 91 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Риби
 
Друштво
Моето образование: Основно училиште
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Италијански
 



Додади во омилениhttp://incontrisito.it/921a1rb3fx
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник




Personals |Мажи |Жени |incontrisito.it
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates